Gemeente Oisterwijk

Vraag voor de gemeenteraad?

Heeft u een vraag voor alle leden van de gemeenteraad? Stuur dan een e-mail naar gemeenteraad@oisterwijk.nl

Partij Gemeente Belangen

Carlo van Esch (fractievoorzitter)

Schoolstraat 46
5066 EE Moergestel
(06) 22 12 60 62
carlovanesch@ziggo.nl

Nevenfuncties (PDF, 52 kb) 

Roel van den Bersselaar

roelpgb@kpnmail.nl

Nevenfuncties (PDF, 52 kb) 

Ingrid van Boven

ingridvanboven62@hotmail.com

Nevenfuncties (PDF, 46 kb) 

Sander Arkesteijn

Durendaaldreef 10
5062 LW Oisterwijk
(06) 129 06 305
Sander.arkesteijn@me.com

Nevenfuncties (PDF, 49 kb) 

Rob van Seters

Raadhuisstraat 37
5066 AP Moergestel
(06) 576 61 943

Nevenfuncties (PDF, 46 kb) 

Marieke Moorman

Burg. Maeijerstraat 24
5066 VL Moergestel
(06) 421 51 673
mcjmoorman@gmail.com

Nevenfuncties (PDF, 50 kb) 

PrO

Jean Coumans 

Kastanjestraat 38
5061 AL Oisterwijk
(013) 521 04 43
jean.coumans@pro-oisterwijk.nl

Nevenfuncties (PDF, 50 kb) 

Christel Heus - Koek

Durendaaldreef 26
5062 LW Oisterwijk
(06) 199 85 990
christelheuspro@gmail.com

Nevenfuncties (PDF, 49 kb) 

Ruud van der Star

Spoorlaan 54
5061 HC Oisterwijk
(06) 420 51 490
vanderstarruud@gmail.com

Nevenfuncties (PDF, 44 kb) 

Myrte Hessselberth

(06) 345 33 495
Myrthe.hesselberth@hotmail.com

Nevenfuncties (PDF, 62 kb) 

Stefanie Vulders

pro@stefanievulders.nl

Nevenfuncties (PDF, 62 kb) 

Algemeen Belang

Jan Jonkers (fractievoorzitter)

Bosstraat 28a
5066 EB Moergestel
(013) 513 22 09
Jja.jonkers@home.nl

Nevenfuncties (PDF, 49 kb) 

 Marieke Dujardin - Stork

Nevenfuncties (PDF, 42 kb) 

Inge van Beers

imjvanbeers@live.nl

Nevenfuncties (PDF, 51 kb) 

Harrie Marsé

Renata 37
5061 XG Oisterwijk
harriemarse@ziggo.nl

Nevenfuncties (PDF, 48 kb) 

VVD

Anne-Cristien Spekle-Hooghart (fractievoorzitter)

De Lage Braken 22
5066 WX Moergestel
(06) 493 36 549
acspekle@gmail.com

Nevenfuncties (PDF, 51 kb) 

Con van Beckhoven

Wim Brugmanstraat 19
5063 AP Oisterwijk
(06) 511 52 892
nimola@ziggo.nl

Nevenfuncties (PDF, 49 kb) 

Bianca Taapken

Van Rijckevorsellaan 8
5066 BS Moergestel
(06) 532 33 119
bianca@taapken.nl

Nevenfuncties (PDF, 58 kb) 

Gert van Elderen

Eysenbrand 15
5066 EE Moergestel
(06) 513 95 608
gert@vvdoisterwijk.nl

Nevenfuncties (PDF, 46 kb) 

CDA

Guus Mulders (fractievoorzitter)

Heizenschedijk 1
5066 PL Moergestel
(06) 512 81 482
g.mulders@reuselhoeve.nl

Nevenfuncties (PDF, 51 kb) 

Geertje Mink

Tilburgseweg 87a
5061 CC Oisterwijk
(06) 219 66 711
Geertje_mink@hotmail.com

Nevenfuncties (PDF, 49 kb)